categories

Thursday, May 17, 2012

modern ciftliklere modern malzemeler


Artık Türkiye de çiftlikler modern ürünlerle tanışacak, www.modernciftlik.com sitesi özellikle otomatik olarak çalışan koyun suluğu, keçi suluğu, inek suluğu ve hatta köpek suluğu satışına başladı.
Bunların yanı sıra haşere kovucu cihazların da satıldığı sitede fare kovucu, köstebek kovucu, domuz kovucu ve kuş kaçırıcı sistemler de satılmakta.
            Arıcılık sektörünün şikayeti olan ayılara karşı elektrikli çit sistemlerinin de satıldığı sitede ekonomik elektrikli çit paketlerini bulabilirsiniz.
Ekili arazilerinizi domuz ve kuşlardan korumak için domuz kovucu ve kuş kaçırıcı cihazda bulabileceğiniz site çeşitli ürünler sunmakta.
Büyükbaş ve küçükbaş hayvan bakım ürünlerinin satıldığı www.modernciftlik.com da çiftliğinizde ihtiyacınız olan her şeyi bulmanız mümkün. 2012 yılı ile koyun kırkma makinası modellerinin de satışına başlayan firma özellikle heiniger, constante ve amerikan oster markalı koyun kırkım makinelerinin satışını yapıyor.
Sektöre ilk girdiğinde inek kaşıma makinesi ile imalata başlayan www.modernciftlik.com sitesi bu sektördeki en iyi makineyi üretiyor. Tam otomatik olarak çalışan hayvan kaşıma makinesine sabit hayvan kaşıma fırçaları ile çeşit katan sitede bu ürünlerin yedek fırçalarını da bulmak mümkün.

No comments:

Post a Comment